KONST / Litografier / Färglitografi 8135228
nr 813 5228
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 115/250, signerad, motivets mått: 42x50
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:59:08
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
400 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin